Gadżety reklamowe w prezencie dla pracowników

Gadżety reklamowe
Gadżety reklamowe

Pracownik to osoba święta, o którą trzeba dbać równie należycie jak o klienta. Każdy długo pracujący szef doskonale wie, iż lepiej mieć zadowolonych zatrudnionych niż takich, którzy myślą jedynie o ostatniej godzinie w pracy i co chwila spoglądają na biurowy zegarek. Jest kilka czynników, pomagających na poprawienie atmosfery w przedsiębiorstwie. Oczywiście główne to miłe i przyjazne relacje z górą, a także zadowalająca płaca. To jednak nie wszystko, co wpływa na poczucie pracownika w danej firmie.

Oprócz pensji i ewentualnych premii za dobre wyniki w pracy warto pracowników obdarowywać również cyklicznymi podarunkami. Może to się odbywać głównie w okresach przedświątecznych – przed Bożym Narodzeniem oraz Wielkanocą. Dodatkowo można mieć w pamięci datę urodzin każdego z zatrudnionych, a wspólne krótkie odśpiewanie „sto lat” w biurowym zaciszu jedynie wpłynie na stworzenie sielankowej i rodzinnej atmosfery. Oczywiście tego dnia raczej nie przewidujmy jakiś wielkich imprez – symboliczne zjedzenie tortu wystarczy, tak aby firma dalej tego dnia skutecznie działała.

Co się przydaje w tych dwóch przypadkach? Bez wątpienia gadżety reklamowe. Mogą stanowić dodatek do prezentu, mogą być również jedyną formą podarunku. Dziś oczywiście na wszystko można nałożyć firmowe logo. Także nie musi się to kończyć typowym kubkiem lub filiżanką. Gadżety reklamowe występują również pod postacią bardziej nietuzinkową – można znaleźć chociażby cały zestaw dla wielbiciela wina, pozwalający na otwieranie, rozlewanie i utrzymanie odpowiedniej temperatury trunku. Ponadto można zdecydować się na kosz pełen kosmetyków.

W przypadku wspomnianego kubka czy długopisu to gadżety reklamowe, które powinny już istnieć w firmie bez żadnej okazji. Niech biurową kuchenkę pokryje stos firmowych naczyń z logotypem. Dodatkową atrakcją byłoby opatrzenie każdego z kubków imieniem, dzięki czemu pracownicy mieliby swoje naczynia na wyłączność. To wszystko sprawi, iż taki zatrudniony poczuje się znacznie lepiej w pracy i naprawdę będzie chciał do niej codziennie przychodzić.

Jedno przemyślenie nt. „Gadżety reklamowe w prezencie dla pracowników”

Możliwość komentowania jest wyłączona.